سرم تراپی در منزل

خدمات سرم تراپی در منزل است که خانواده ها در شرایط مختلف ممکن است به آن نیاز داشته باشند. ممکن است دسترسی به پزشک در طول شبانه روز وجود نداشته باشد، یا آنکه به دلیل ترافیک زیاد بین شهری نتوان به مراکز درمانی دسترسی داشت. سرم تراپی در منزل توسط پرستاران حرفه ای و تحصیل کرده به طبیب می تواند یک راهکار ساده و مناسب جهت تزریق سرم باشد

انواع سرم تراپی در منزل

تمام خانواده ها نیاز دارند که از خدمات پرستاری و پزشکی بهره مند شوند. یکی از این خدمات سرم تراپی در منزل است که خانواده ها در شرایط مختلف ممکن است به آن نیاز داشته باشند. ممکن است دسترسی به پزشک در طول شبانه روز وجود نداشته باشد، یا آنکه به دلیل ترافیک زیاد بین شهری نتوان به مراکز درمانی دسترسی داشت.

در برخی موارد نیز سالمندانی در منزل هستند که نیاز دارند از خدمات پرستاری در منزل بهره مند شوند، اما امکان جابجایی ندارند. برای این دسته از افراد سرم تراپی در منزل توسط پرستاران حرفه ای و تحصیل کرده می تواند یک راهکار ساده و مناسب باشد. سالمندان بیشترین افرادی هستند که ممکن است نیاز به وصل سرم در منزل داشته باشند.

تا بتوانند به صورت وریدی مواد مغذی بدن خود را دریافت کنند. از این رو اگر تمایل دارید از طریق سرم تراپی در منزل مواد معدنی و مایعات از دست رفته در بدن سالمندان را تامین کنید، بهتر است از خدمات پرستار در منزل بهره مند شوید. تا بتوانید زیر نظر افراد با تجربه و حرفه ای در خانه مراحل درمان و مراقبت از سالمندان را طی کنید.

تزریق سرم قندی و نمکی در منزل

تزریق سرم تقویتی در منزل

تزریق سرم بیمار کرونایی در منزل

تزریق سرم دکستران در منزل

تزریق سرم ژلاتین تعدیل یافته در منزل

تزریق سرم کربوهیدراتی در منزل

تزریق سرم مانیتول در منزل

تزریق سرم رینگر لاکتات در منزل

و تزریق سایر سرم ها …

 

مشاوره رایگان سرم تراپی در منزل

جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت نوبت شماره تلفن همراه خود را در فرم مشاوره وارد نمایید تا کارشناسان به طبیب با شما تماس بگیرند.

چرا به طبیب؟

دلایل متعددی باعث شده است که مشتریان خدمات درمان در منزل به طبیب را انتخاب نمایند و ما را به سایر دوستان خود معرف کنند. خوشحالیم که توانسته ایم با ارائه خدمات باکیفیت رضایت مندی شما را به ارمغان بیاوریم.

نظارت شبانه روزی مسئول فنی

پرسنل مجرب

رویکرد علمی در پرستاری

قیمت مناسب

مشاوره تلفنی رایگان

خدمات شبانه روزی

حفظ حریم شخصی

پشتیبانی توسط کارشناسان

خدمات درمان در منزل در دوران کرونا

در دوران کرونا از منزل خارج نشوید!

و از خدمات تزریق سرم در منزل مرکز به طبیب استفاده نمایید.

خدمات شبانه روزی تزریق سرم در منزل

ممکن است در برخی شرایط افراد بدون توجه به زمان، نیاز به انجام تزریقات و سرم تراپی داشته باشند. در برخی شرایط دیگر نیز ممکن است بیمار در شرایط خاصی باشد که نیاز به تزریق سرم در شب داشته باشد. کلینیک به طبیب که بدون تعطیلی فعالیت می کند، می تواند نیاز این دسته از افراد را برطرف نماید.

می توانید در هر روز از هفته و هر ساعت از شبانه روز، با کلینیک به طبیب تماس برقرار نموده و خدمات سرم تراپی در منزل را به صورت شبانه روزی دریافت کنید.

خدمات شبانه روزی تزریق سرم در منزل

وصل کردن سرم توسط متخصصان به طبیب

وصل سرم در منزل توسط متخصصان به طبیب

می دانیم که دریافت خدمات پرستاری و تزریق سرم، نیاز به توانایی بالای فردی دارد. از این رو باید افرادی اقدام به انجام این کار کنند که از تجربه و تخصص برخوردار هستند. در برخی موارد لازم است وصل سرم از طریق آنژیوکت انجام شود که نیاز به مهارت و تجربه دارد. به طبیب متخصصان و پرستاران با تجربه را برای سرم تراپی در منزل انتخاب نموده است. از این رو می توانید با خیال راحت خدمات درمانی و پرستاری را از کلینیک به طبیب در منزل دریافت کنید.

مهم ترین مزایای سرم تراپی در منزل

در گذشته بیشتر مردم ترجیح می دادند برای دریافت خدمات پرستاری و درمانی به مراکز درمان مراجعه نمایند. اما امروزه مراکز بسیاری وجود دارند که زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت می کنند و خدمات درمانی را به خانه می آورند. پس می توان بدون نگرانی و در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل خدمات پرستاری و مراقبتی را دریافت کرد. از جمله مهمترین مزایای تزریق سرم در منزل به عنوان یکی از خدمات درمانی، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

کاهش اتلاف وقت

زمانی که خدمات سرم تراپی در منزل را دریافت می کنید، دیگر نیازی نیست به مراکز درمانی مراجعه نمایید. از این رو وقت شما تلف نشده و سریع تر نیز به خدمات درمانی و پرستاری در منزل دست خواهید یافت.

آرامش و راحتی بیشتر

بدون شک دریافت خدمات درمان در منزل می تواند آرامش و راحتی بیشتری را به همراه داشته باشد. افرادی که وصل سرم در منزل را انتخاب و انجام می دهند، می توانند بدون کوچکترین زحمتی و در کوتاه ترین زمان ممکن روند درمان خود را طی کنند.

ایمنی در برابر عفونت

با شیوع ویروس کرونا، دریافتیم که بیماری های مسری بسیاری وجود دارند که می توانند خطرناک باشند. برای این که بتوان از شیوع این نوع ویروس ها جلوگیری نمود و خطر ابتلا به آن ها را کاهش داد، بهتر است خدمات پرستاری و درمانی را در خانه دریافت کرد.

خدمات شبانه روزی

بدون شک نمی توان در هر ساعت از شبانه روز از منزل خارج شده و خدمات درمانی را دریافت کرد. در حالی که می توان خدمات سرم تراپی در منزل را از طریق پرستاران با تجربه و حرفه ای دریافت کرد.

وصل سرم در منزل برای گروه های سنی مختلف

به طور کلی در زمان های گذشته افراد برای آنکه بتوانند از خدمات درمانی همچون تزریق سرم برخوردار شوند، باید به مراکز درمانی یا بیمارستان ها مراجعه می کردند. اما امروزه به راحتی می توان این خدمات را در منزل به دست آورد و بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان، تزریقات وریدی و سرم را در منزل انجام داد. دیگر تمام افراد می توانند به راحتی و بدون نیاز به خروج از منزل، از این خدمات بهره مند شوند. از جمله گروه های حساسی که می توانند از خدمات سرم تراپی در منزل بهره مند شوند باید به موارد زیر اشاره کنیم:

افراد دارای ناتوانی جسمی

 در بیشتر مواقع بیماری ها شرایط سختی را برای بیمار به وجود می آورند. به گونه ای که دیگر قادر به حرکت نخواهند بود. این دسته از افراد نمی توانند از منزل خارج شوند و یا برای خروج از خانه با دشواری های زیادی مواجه می شوند. بهترین کار برای این افراد دریافت خدمات درمان در منزل است. تا بدون نیاز به مراجعه به مراکز درمانی، خدمات درمانی را دریافت کنند.

افراد مسن و سالمند

کهولت سن همیشه ضعف بدنی را برای بیمار به همراه دارد. که این مسئله خروج او از منزل را سخت و دشوار می کند. پس سرم تراپی در منزل برای افراد مسن و سالمندان می تواند بهترین راهکار باشد. در چنین شرایطی بدون مراجعه به مراکز درمانی، می توان پرستار را به خانه آورد و از خدمات درمانی بهره مند شد.

کودکان

گروه دیگری از افراد که نیاز به دریافت خدمات پرستاری در منزل هستند، کودکان می باشند. کودکان ممکن است از مراجعه به مراکز درمانی بترسند و برای والدین خدمات درمانی را ست کنند. از این رو پرستار را می توان به خانه آورد تا بتوان با خیال راحت خدمات درمانی را برای کودکان دریافت کرد.

پوشش کامل تزریق سرم در منزل تهران

تهران شهر بزرگ و شلوغی است که دسترسی به خدمات درمانی را برای مردم این استان دشوار کرده است. اما باید بگوییم می توان از خدمات پرستاری در منزل تهران بهره مند شد و به راحتی از خدمات درمانی در خانه بهره مند شد. به طبیب تمام تهران را از ارائه خدمات درمانی پوشش می دهد.

وصل سرم در منزل غرب تهران

استفاده از خدمات به طبیب در غرب تهران به راحتی میسر است. افرادی که در مناطق چیتگر، جنت آباد، مرزداران، اکباتان، آزادی، فردوس، شهر زیبا، صادقیه، پونک، وردآورد، دهکده المپیک، کن و دیگر مناطق غرب تهران سکونت دارند برای دریافت خدمات تزریق سرم در منزل کافیست با به طبیب ارتباط برقرار کنند.

سرم تراپی در منزل شمال تهران

در شمال تهران می توان از خدمات به طبیب بهره مند شد. افرادی که در مناطق الهیه، زعفرانیه، تجریش، اقدسیه، سعادت آباد، قیطریه، ولنجک، قلهک، پاسداران، جماران، نیاوران و … زندگی می کنند همگی تحت پوشش خدمات به طبیب هستند.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران

مردم جنوب تهران نیز می توانند خدمات سرم تراپی در منزل را به راحتی از طریق به طبیب دریافت کنند. مناطقی همچون شوش، راه آهن، مولوی، خزانه، تختی، شهرری، نازی آباد، خزانه، جوادیه، نواب و … تنها کافیست با به طبیب تماس بگیرند تا از خدمات درمانی در منزل بهره مند شوند.

سرم تراپی در منزل شرق تهران

همانطور که تمام مناطق تهران تحت پوشش خدمات درمانی و پرستاری در منزل به طبیب است، مردم ساکن شرق تهران نیز می توانند از این خدمات بهره مند شوند. مناطقی همچون رسالت، نارمک، دماوند، حکیمیه، استخر، تهرانپارس، مجیدیه، امام حسین، سراج و … .

سوالات متداول

دیگر خدمات به طبیب

خدمات درمان در منزل شامل طیف گسترده ای از خدمات مراقبت های پزشکی می شود که می توانید بدون نیاز به خروج از منزل و مراجعه به مراکز درمانی این خدمات را در منزل خود دریافت کنید. خدمات درمان در منزل به مراتب از درمان در بیمارستان و مراکز درمانی ارزانتر، راحت تر و با کیفیت تر است پس می توانید با خیالی آسوده از این خدمات بهره مند شوید.

با ما در تماس باشید !

با ما تماس بگیرید !

دفتر به طبیب

آدرس دفتر :

تهران، میدان آزادی

شماره تماس به طبیب

برای دریافت مشاوره تماس بگیرید :

شماره تماس به طبیب

به ما ایمیل بزنید :

فهرست